gramofon .. gramophone ©2009 - 16' - 411 slide fullHD
can özgün - canan doğanlar - emre eldemir -hakan özaslan - uğur halıcı - yaman kayıhan

raif kara koleksiyonu : 61 parçadan oluşan özel koleksiyonunda 1877 tarihli ve edison imzalı 4 fonograf'ın yanı sıra, dünyanın en küçüğü mikiphone, 4 çocuk gramofonu ve tamamı orijinal ve çalışır durumda viktor, sahibinin sesi, columbia, pathe, polyphone, electrola markalı gramofonlar da var .. koleksiyon ayrıca binlerce gramofon iğnesi, afişler ve hediyelik eşyalar ile balmumu kovanlar ve pek çok taş da plak içeriyor .. gramofonların çalışırlığında kadir ustanın emeği büyük ..

 

raif kara collection : 61 pieces of private collection includes 4 unique edison's phonographs (1877), worlds smallest mikiphone, 4 children gramophones .. all the collection is fully operative with the famous brands of victor, his master's voice, columbia, pathe, polyphone and electrola .. in this vast collection there are also pins, posters, souvenirs, cylindrical wax recordings and old time records .. gramophone master kadir is always a key person for all the efforts ..


bu gösterimin yüksek çözünürlükteki cd'sini istemek için yamankayihan@formatd.net adresine ayrıntılı mail gönderebilirsiniz ..

 

you can request high resolution cd of this presentation by sending a detailed mail to : yamankayihan@formatd.net